Про доставку

У компанії Kiryton ми надаємо повний спектр послуг з розробки веб-сайтів, лендінгів, інтернет-магазинів та інших цифрових рішень. Оскільки всі наші послуги надаються онлайн, фізична доставка не потрібна.

Доставка послуг

Всі матеріали, пов'язані з виконанням наших послуг, надсилаються клієнтам через електронну пошту або захищені хмарні сервіси. Це можуть бути:● Прототипи та макети● Готові веб-проекти● Звіти та документація

Терміни виконання

Терміни виконання замовлень обговорюються індивідуально з кожним клієнтом. Після узгодження умов договору ми надамо вам детальний графік виконання робіт. Ми завжди прагнемо дотримуватися встановлених термінів і забезпечувати своєчасне надання послуг.

Відстеження прогресу

Протягом усього процесу роботи ми підтримуємо тісний зв'язок з клієнтами, інформуючи про всі важливі етапи проекту. Ви завжди можете звернутися до нашої команди для отримання інформації про поточний стан вашого проекту.

Підтримка та консультації

Після завершення проекту ми надаємо підтримку та консультації з питань використання та подальшого розвитку вашого веб-сайту. Ви можете звертатися до нас через електронну пошту або телефон для отримання допомоги.

Контактні дані

Якщо у вас виникли питання або ви потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою наступних контактних даних:● Електронна пошта: moc.liamg%40llirik.notyrik● Телефон: +380 93 013 46 84Ми завжди готові допомогти вам і забезпечити ваше задоволення від співпраці з нашою компанією.